Navštivte naši další internetovou prezentaci na stránkách www.gravírování-praha.cz

návrat na úvodní stránku

Gravírování a rytí Praha

... perfektní zhodnocení Vašeho dárku

gravura podle fotografie mosazná pečeť klíčenka dřevěné ozdobičky pozdro na vizitky baterka hliníková cedule USB gravura do nože

Výroba razítek Trodat

Jsme autorizovaní výrobci razítek Trodat a Colop. Kromě těchto razítek máme i klasická dřevěná razítka s poduškami.

Navštivte náš e-shop razítka na počkání Praha a objednejte si razítko online.

Kompletní razítka nebo štočky do Vašich stávajících razítek Vám rádi zhotovíme na naší prodejně na Praze 10, Moskevská 659/63.

razítka trodat

NOVINKA firmy Trodat - razítko s propiskou

Sada StampPen X20

StampPen X20

  • - razítko v propisce
  • - plocha otisku jako Trodat 4911 (38 x 14 mm)
  • - až 5 řádků textu
  • - součástí šňůrka na krk

Z naší nabídky

Razítka TRODAT

Razítka Trodat se vyznačují výbornými vlastnostmi:

Patří mezi ně ergonomický design, tj. razítko má dynamický vzhled a příjemný, přátelský dotek. Okénko pro otisk je součástí horního krytu na přední straně razítka a pod úhlem 45o. Otisk je čitelný zepředu i shora. Kryt z měkkého plastu s click-out tlačítkem pro modely 4910, 4911, 4912, a 4913. Transparentní kryt a barevné tlačítko u dalších modelů. Razítka mají Click-out tlačítko pro snadnou výměnu polštářku - jedinečné a proto patentované řešení. Razítka obsahují oboustrannou pojistku pro snadnou montáž štočku a jednoduchou výměnu polštářku. Transparentní okénko pro přesné a snadné umístění otisku. Lze ho také jednoduše potisknout jménem Vaší firmy. Razítka mají výbornou stabilitu. Díky optimalizované eliptické spodní ploše s novým typem pojistek proti skluzu jsou velmi stabilní.

Barvz razítek

MCI - Multi Color Impresions - vícebarevné otisky

Revoluce ve výrobě razítek - konec s černobílými otisky - firma Trodat přišla s novou, na trhu nevídanou technologií.
Jeden polštářek, a tím i otisk, může obsahovat libovolnou kombinaci až čtyř barev: černá, modrá, červená a zelená. Nejmenší plocha pro libovolnou barvu v otisku je 8x8 mm.

Jak vše vzniká?
Připravená data pro výrobu ovladač laseru zkontroluje a generuje z nich dva soubory. Jeden je určen pro gravuru štočku a druhý pro rozdělení speciálního polštářku na barevná pole a jejich automatické naplnění přesnou dávkou zvolených barev.

V případě zájmu o barevné provedení razítka nás neváhejte kontaktovat

Klasická dřevěná razítka

Dřevěná razítka jsou dostupnou variantou pro každého. Nabízíme širokou nabídku dřevěných razítek různých velikostí a tvarů.

Gravírování Praha | webmaster